Pozycjonowanie - nie ma cię w Google, nie istniejesz

Pozycjonowanie - nie ma cię w Google, nie istniejesz czyli Pozycjonowanie Tychy przechodzącego przez wszelkie algorytmy binarne i wektorową analizę treści strony....Dopiero wyszukiwarki oparte na analizie topologii sieci, zliczające linki (takie jak Google), podniosły poziom trud

Dodane: 29-01-2015 10:38
Pozycjonowanie - nie ma cię w Google, nie istniejesz Artykuł o tym jaka usługa jest i dlaczego warto zainwestować w promowanie swojej firmy w internecie.

Nowoczesne wyszukiwarki

Pozycjonowanie Tychy
Pozycjonowanie Tychy

Ewolucja wyszukiwarek wywołała ewolucję pozycjonowania przechodzącego przez wszelkie algorytmy binarne i wektorową analizę treści strony....Dopiero wyszukiwarki oparte na analizie topologii sieci, zliczające linki (takie jak Google), podniosły poziom trudności pozycjonowania stron. Zaawansowane algorytmy analizy topologii sieci wielu osobom wydawały się odporne na wszelkiego rodzaju próby manipulacji/modyfikacji SERP, jednak zjawisko Google bomb, polegające na masowym dodawaniu na stronach linku ze wskazanym przez pomysłodawcę anchor tekstem, pokazało drogę do łatwego modyfikowania indeksu.


Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych


Dobre i mniej dobre firmy oferujące pozycjonowanie

Pozycjonowanie jako branża w Polsce jest nowa, co nie oznacza braku dużej konkurencji na tym rynku. Ponieważ jest już teraz wiele firm , które zajmują się pozycjonowaniem, nie każda jednak jest warta uwagi. SEO to sprawa w teorii łatwa, jednak nie każdy się do takiej pracy nadaje. Potrzebna jest ogromna wiedza na temat działania wyszukiwarki oraz znajomość metod pozycjonowania. Jeżeli firma zatrudnia wykwalifikowanych pozycjonerów to można się pokusić o stwierdzenie, że 'pozycje same rosną'. Niestety firma pozycjonująca nie może jednak spocząć na laurach kiedy strona już będzie wy pozycjonowania, należy regularnie pracować nad nią, aby wysokie wyniki się utrzymały.


Czy na pewno wiesz co to pozycjonowanie?

SEO jest to długotrwały proces i seria działań , której celem jest wzrost pozycji witryny w wyszukiwarkach. Generalnie jest to bardzo proste, jednak jeżeli przechodzimy do zastosowania tego w praktyce nie jest to już takie oczywiste. Przy pozycjonowaniu należy wziąć pod uwagę bardzo dużo zmiennych takich jak obszar gdzie dana strona zakłada swoją działalność, ilość fraz i wiele innych ważnych rzeczy. Wiadomo, ze pozycjonowanie jest to proces, więc na efekty musimy poczekać kilka miesięcy. Istnieje kilka metod pozycjonowania, ale o tym w innej części artykułu.


Warto być cierpliwym przy pozycjonowaniu

Optymalizować pod wyszukiwanie można na wiele sposobów, są metody etyczne i nieetyczne. Whitehat pozycjonowanie to metody w pełni etyczne i legalne, z założenia są takie by nie szkodzić pozycjonowanej stronie, ani klientowi. Jest to metoda, która jest najtrwalszą metodą osiągnięcia efektu, bez ryzyka usunięcia witryny z pozycji. Jest też blackhat seo jest to odwrotność białego seo i często daje bardzo szybki krótkotrwały efekt i najczęściej kończy się na usunięciu witryny w wyszukiwarce. Niestety wiele firm wykorzystuje tą właśnie metodę, co dla dobra internautów jest szybko wyłapywane przez nowoczesne wyszukiwarki i prowadzi do szybkiego usunięcia takiej strony.


Dobre słowa kluczowe = dobre efekty

Dobór słów do pozycjonowania to ważna sprawa, ponieważ od tego zależy czy nasza witryna na dane słowo pojawi się w wynikach wyszukiwania czy też nie. Dla fachowego Seo'wca sprawa doboru fraz to bardzo ważny etap rozpoczęcia działań SEO. Nie można od tak sobie wybrać losowe słowa z danej branży, ponieważ jest ryzyko, że nie będą zgadzać się z treścią strony i absolutnie nie pasować do pozycjonowanej strony, co może zaowocować brakiem efektów działań SEO. Nie jest to jednak jedyna ważna kwestia w dziedzinie SEO. Jest wiele innych rzeczy, które mogą pójść nie tak.© 2019 http://wszystko-o-seo.tatra.wroclaw.pl/